Спеціальність: G9 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА
Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки – це спеціальність «Прикладна механіка».
Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах:
«ПРОГРЕСТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін. Студенти вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впроваджують автоматизовані та комп’ютеризовані виробничі комплекси на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектування роботизованих технологій гарантує виготовлення зварних конструкцій з будь-яких матеріалів.
Освітні програми спеціальності G9 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА:
ПЕРШИЙ РІВЕНЬ вищої освіти (бакалаврат):
- Автоматизовані та роботизовані механічні системи
- Динаміка і міцність машин
- Конструювання машин
- Технології виробництва літальних апаратів
- Технології машинобудівного виробництва
ДРУГИЙ РІВЕНЬ вищої освіти (магістратура):
Освітньо-наукова програма: Прикладна механіка
Освітньо-професійні програми:
- Автоматизовані та роботизовані механічні системи
- Динаміка і міцність машин
- Конструювання машин
- Технології виробництва літальних апаратів
- Технології машинобудівного виробництва
ТРЕТІЙ РІВЕНЬ вищої освіти (аспірантура):
Освітньо-наукова програма доктора філософії: Прикладна механіка
Міждисциплінарна освітня програма
GD93 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА ТА МЕНЕДЖМЕНТ
ПЕРШИЙ РІВЕНЬ вищої освіти (бакалаврат):
Освітня програма "Менеджмент та інженерія виробництва" для тих, хто прагне опанувати управління сучасними технологічними підприємствами, відкрити та розвивати власний бізнес.
Студенти вивчають такі дисципліни як менеджмент, маркетинг, бізнес-адміністрування, бізнес-аналітику, автоматизоване проектування процесів, логістику та управління запасами, адитивне виробництво, економіку підприємства, менеджмент стартапів та багато іншого.
По завершенню навчання Ви зможете:
- розробляти бізнес-плани та стратегії розвитку виробництва
- керувати виробничими проектами
- впроваджувати цифрові технології у виробництво
- оптимізувати логістичні процеси та ланцюги поставок
- проектувати та оптимізувати виробничі процеси
- вести переговори та взаємодію із замовниками та постачальниками
- залучати інвестиції та комерціалізувати інновації.
Компанії шукають менеджерів, які мають широкі міждисциплінарні знання для вирішення численних складних завдань у економічній та технічній сферах. Тож програма орієнтована на реальні потреби бізнесу та передбачає практичну підготовку на базі сучасних технологічних підприємств, таких як Boeing Ukraine, «Прогрестех-Україна», Kostal Ukraine (замовник послуг - Volkswagen, Audi, Skoda), Skyeton та багато інших.
Випускники можуть працювати project-менеджерами, операційними менеджерами, менеджерами з оптимізації бізнес-процесів виробництва, логістами, інженерами, керівниками стартапів або бути власниками виробничих підприємств.