Slider

Громадське обговорення освітніх програм

* Запрошуємо взяти участь в обговоренні та внесенні змін до освітньої програми 131 Прикладна механіка другого рівня вищої освіти.

Терміни обговорення: 29.10.21-29.11.21

Зауваження та пропозиції зацікавлених сторін (стейкхолдерів) щодо змісту, форм та методів навчання за освітньою програмою приймаються через офіційну електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Запрошуємо всіх стейкхолдерів (здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців, представників академічної спільноти, співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, представників інших груп стейкхолдерів) залишити відгуки, побажання та пропозиції для покращення освітньої програми.

Освітньо-наукова програма другого (магістерського) рівня вищої освіти. Спеціальність 131 Прикладна механіка

 

* Запрошуємо взяти участь в обговоренні освітніх програм "Робототехніка" для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Терміни обговорення: 01.03.2024-01.04.2024.

Зауваження та пропозиції зацікавлених сторін (стейкхолдерів) щодо змісту, форм та методів навчання за освітньою програмою надсилайте гаранту освітніх програм на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

освітня програма "Робототехніка" для першого (бакалаврського) рівня
освітня програма "Робототехніка" для другого (магістерського) рівня

© 2022 Навчально-науковий механіко машинобудівний інститут
Много шаблонов Joomla на JooMix.org