Вступ іноземних громадян

Інформація для вступників - іноземних громадян

Організацією навчання, проживання, медичного обслуговування, громадського і спортивного життя іноземних громадян в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» опікується Центр міжнародної освіти НТУУ «КПІ» (ЦМО НТУУ «КРІ»). В структурі Центру міжнародної освіти НТУУ «КПІ» працює Підготовче відділення для іноземних громадян, яке забезпечує підготовку іноземних громадян до вступу на навчання в НТУУ «КПІ» за напрямами:

• інженерно-технічний;
  • інженерно-економічний;
  • гуманітарний.
  • отримання запрошень з 15 квітня по 20 вересня;
  • термін подачі документів на підготовче відділення з 15 серпня до 15 листопада. Початок навчання з 1 вересня по мірі наповнюваності груп;
  • термін подачі заяв та документів для вступу на І курс та старші курси з 1 липня по 31 серпня поточного року. Початок навчання з 1 вересня;
  • термін подачі заяв та документів для вступу до аспірантури з 1 липня до 20 вересня поточного року, початок навчання з 15 листопада;
  • термін подачі заяв до докторантури – з 28 серпня до 10 вересня поточного року.
  • підготовче відділення – 1 рік;
  • освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр – 4 роки;
  • освітньо-кваліфікаційний рівень магістр ‑ 2 роки після програми бакалавра.
  • заповнити заяву-анкету на сайті за адресою http://kpi.ua/applications або заповнити анкету-заяву і переслати її електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на факс +38-044-406-86-59 у Центр міжнародної освіти  з проханням про вступ до університету;
  • також необхідно вислати копію паспорта і копію документа про освіту з оцінками (балами);
  • після отримання згоди університету на приїзд в Україну з метою навчання, необхідно порахувати на валютний рахунок університету або в касу центру  65$ за оформлення запрошення;
  • після цього Вам буде оформлено запрошення для в’їзду на навчання в Україну.
  • Для отримання в’їзної візи (Д) для навчання в Україні (в НТУУ «КПІ» зокрема):
  • Для отримання в’їзної візи для навчання в Україні необхідно звернутись до Посольства України в своїй або сусідній країні із заявою про видачу в’їзної візи на навчання в Україну додавши до неї запрошення університету.
  • Після отримання візи на навчання (Д) в Посольстві України просимо повідомити Центр міжнародної освіти електронною поштою або за нижче вказаними телефонами про дату Вашого прибуття і номер рейсу в місто Київ.

Навчання ведеться українською, російською мовами, а також англійською мовою при формуванні групи в кількості 10-12 осіб.

Вартість навчання на 2013-2014 навчальний рік:

Навчальні програми

Терміни вступу:

Тривалість навчання:

Початок занять:

по мірі комплектування академічних груп (на підготовчому відділенні);

студентів на факультетах, в інститутах ‑ з 1 вересня;

аспірантів – 15 листопада;

Для отримання запрошення на навчання необхідно:

03056 Київ, вул.Металістів 5-а, корпус №31 НТУУ «КПІ»
Тел. +38-044-236-10-63; +38-044-406-86-59;
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
URL: http://istudent.kpi.ua

Положення про прийом іноземних громадян до Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет»

Про центр міжнародної освіти НТУУ "КПІ"

Заява-анкета для іноземних громадян, які бажать вчитися в КПІ