Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста) 2018р

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Якщо обрана тобою спеціальність не входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, ти маєш обрати споріднену для тебе спеціальність (тобто таку спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й претендувати навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спецільність чи спорідненої спеціальності в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Не впусти можливість!

Вступай на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Графік прийому документів

Початок прийому заяв та документів

12 липня
Закінчення прийому заяв та документів 24 липня 1800

Строки проведення вступних випробувань

25 – 31 липня

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

не пізніше 01 серпня
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного
замовлення

не пізніше 18 години
06 серпня

Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які приймають
участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб

не пізніше 13 години
17 серпня *

Терміни зарахування вступників:

за державним замовленням

за кошти фізичних та юридичних осіб

- не пізніше 07 серпня;

- не пізніше 18 серпня

* в разі наявності вакантних місць, за рішенням Приймальної комісії, терміни можуть бути подовжені.

За скооченою програмою навчання в Механіко-Машинобудівному Інституті ти можеш навчатися за наступними спеціальностями та спеціалізаціями:

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 131: ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 134: АВІАЦІЙНА ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНА ТЕХНІКА

• Літаки і вертольоти

Вступні випробування:

1. Математика
  2. Фізика

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році:

1. Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського
  2. Перелік конкурсних пропозицій КПІ ім. Ігоря Сікорського
  3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
  4. Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році

Всі правові положення та нормативні засади вступу до магістратури та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році

Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році