Гідравлічні і пневматичні машини

Кафедра має потужну сучасну матеріальну базу для навчання висококласних фахівців. Це новітні навчальні стенди передових фірм Світу таких як "Festo", "Bosh-Rexroth", "Siemens"  та ін.  які розроблені на базі реального промислового обладнання і  дають можливість своїми руками створювати та перевіряти  автоматизовані комплекси, програмувати взаємодію складових частин комплексів для вирішення конкретних практичних задач, наприклад фасування цукерок.

На кафедріі прикладної гідроаеромеханінки і механотроніки працюють досвідчені викладачі, які викладають сучасні курси з програмувавння, мікропроцесорів і контролерів,  механотроніки, гідроаеромеханіки,  гідро- і пневмоавтоматики, гідро- і пневмоприводів,  комп’ютерного моделювання та проектування мехатронних, гідравлічних та пневматичних систем систем,  об’ємних гідромашин, тощо. Кафедра є провідною в Україні та відомою за кордоном. Кращі студенти мають можливість стажуватися у Німеччині, Австрії та Польщі.

Наші студенти приймають участь у наукових конференціях, технічних виставках, займають призові місця на конкурсах наукових робіт та олімпіадах. Фото, що наведено нижче зроблено під час останньої олімпіади з Мехатроніки, яка проводилась нашою кафедрою на своєму обладнанні. В олімпіаді приймали участь студенти зі всіх кутків України. Навчаючись на нашій кафедрі Ви теж будете мати можливість стати її Переможцем

По закінченні навчання Ви можете отримати дипломи бакалавра, спеціаліста  і магістра з основних спеціальностей, а також паралельно цьому - дипломи та сертифікати зі спеціальних курсів: іноземних мов, комп’ютерних  знань та ін.  Кращі студенти мають можливість вступу до аспірантури.

Студенти, які постійно живуть в інших куточках України, на час навчання забезпечуються гуртожитком. Діють студентськи клуби та літні табори для відпочинку.

Гідравлічні і пневматичні машини

Рубрика в класифікаторі професій
Специфічні категорії
Назва спеціальності
ГІДРАВЛІЧНІ  І ПНЕВМАТИЧНІ  МАШИНИ
Назва спеціалізації (якщо вона є)
- технічна гідромеханіка; - гідропневмоавтоматика і гідропривід; - механотроніка в машинобудуванні.
Факультет(и), що випускають ці спеціальності (логотип та назва)
Механіко-машинобудівний інститут
Випускаюча(і) кафедра(и) стисла інформація
Кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки (заснована у 1898 р.) http://www.pgm.kpi.ua/
Кваліфікаційний рівень
бакалавр, магістр
Форми навчання
денна, заочна
Унікальні специфічні знання, вміння та навички якими володіють випускники (якими методами володіють, участь у науковій та проектній діяльності, досягнення студентів)
Наші випускники отримують сучасну інженерну  та наукову підготовку з конструювання та налагодження автоматизованих систем на базі гідро- та пневмоавтоматики, механотронних комплексів та систем; володіють сучасними методами проектування в системах CAD, Компас, CAE тощо, програмування на ПЕОМ, САПР (AutoCAD, FluidSIM, FluidDraw, FST4.10, LOGO!  та ін.), організації виробництва, економіки, основ менеджменту та маркетингу механотронних систем.

Ким можуть працювати випускники відповідно до державного класифікатора професій
Відповідно до державного класифікатора професій випускники нашої кафедри можуть працювати на посадах: -    інженера – конструктора; -    інженера з робото технічних комплексів та систем; -    інженера з автоматизації виробництва; -    інженера з налагодження та випробувань гідравлічних і пневматичних систем; -    інженера з науково-технічної інформації; -    інженера з експлуатації гідро- та пневмоавтоматичних систем і комплексів; -    інженера з організації, експлуатації та ремонту агрегатів та систем механотроніки; -    інженера-дослідника; -    інженера-програміста.
Де працюють випускники
Наші випускники працюють керівниками державних та приватних підприємств, фахівцями у різних галузях промисловості як в Україні, так і за кордоном. Багато з них  не втрачають виробничих та наукових зв’язків з нашою кафедрою, створюючи  на базі кафедри навчально-наукові центри – FESTO, REXROTH, HAVE з сучасним навчальним обладнанням та новітніми методами викладання дисциплін.
Додаткова освіта: підвищення кваліфікації, друга вища, тренінги, тощо
Nike Shoes