День відкритих дверей

Запрошуємо на день відкритих дверей ММІ, який проходить 20 січня 2018 року у ауд. 249-1. Для участі заповніть анкету за посиланням. У   Вас   є  можливість  відвідати  екскурсію  лабораторіями, дізнатися  про  умови  вступу  і  навчання.

Бажаєте навчатися в КПІ?

Ви бажаєте отримати знання, що допоможуть при здачі ЗНО та при вступі до будь-якого університету???

Заповніть форму

Вручення дипломів випускникам Механіко-машинобудівного інституту

фото привітання

23 січня 2018 року

о 12.00 у залі Вченої Ради КПІ

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ

Механіко - машинобудівного інституту

Вступ на 1 курс

Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста) 2018р

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Якщо обрана тобою спеціальність не входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, ти маєш обрати споріднену для тебе спеціальність (тобто таку спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й претендувати навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спецільність чи спорідненої спеціальності в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Не впусти можливість!

Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського

Обери спеціальність та спеціалізацію!

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв КПІ ім. Ігоря Сікорського зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році

Вартість навчання у 2017/2018 навчальному році

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 131: ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 134: АВІАЦІЙНА ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНА ТЕХНІКА

173: АВІОНІКА

Вступні випробування:

1. Математика
  2. Фізика

Офіційні документи

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році.

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році:

1. Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського
    2. Перелік конкурсних пропозицій КПІ ім. Ігоря Сікорського
    3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Всі правові положення та нормативні засади вступу до магістратури та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році

Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році

Додаток 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році

Вартість навчання у 2017/2018 навчальному році