Пропозиції для абітурієнтів

ПРОПОЗИЦІЇ щодо тематики навчально-дослідницької роботи шкільної молоді для Малої Академії наук України від механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ»

№ п.п. Найменування тематики Кафедра ММІ ПІБ керівника від кафедри ММІ
1 Комп’ютерне моделювання процесів деформування та руйнування машинобудівних конструкцій при динамічному навантаженні Динаміки, міцності машин та опору матеріалів доц. Сидоренко Ю.М.
2 Комп’ютерне моделювання біомеханічних конструкцій Динаміки, міцності машин та опору матеріалів проф.. Крищук М.Г.
3 Дослідження механічних властивостей біологічних тканин та механічних систем Динаміки, міцності машин та опору матеріалів доц. Шидловський М.С.
4 Дослідження вібростійкості процесу токарної обробки Конструювання верстатів та машин Шевченко О.В.
5 Дослідження механізмів для мікрорегулювання положення різців Конструювання верстатів та машин Шевченко О.В.
6 Розробка твердотільних комп’ютерних моделей деталей машин Конструювання верстатів та машин Гейчук В.М.
7 Системи числового програмного керування верстатами Конструювання верстатів та машин Вакуленко С.В.
8 Механізми затиску заготовок та різального інструменту при високошвидкісній обробці на верстатах Конструювання верстатів та машин Кузнєцов Ю.М.
9 Верстати-роботи Конструювання верстатів та машин Кузнєцов Ю.М.
10 Комп’ютерне моделювання процесу обробки деталей на верстаті з системою програмного керування фірми HEIDENHAIN (Німеччина) Конструювання верстатів та машин Луньов К.В.
11 Оформлення заявок для отримання патентів на винаходи Конструювання верстатів та машин ст.викл. Самойленко О.В.
12 Аеро- та гідродинамічні явища в зоні газо-лазерного різання матеріалів Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій проф. Коваленко В.С.
13 Дослідження технологічних особливостей процесу лазерно-плазмового наплавлення Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій проф. Головко Л.Ф.
14 Дослідження можливостей використання лазерного маркування в стоматології Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій асист. Жук Р.О.
15 Підвищення триботехнічних характеристик деталей важко навантажених вузлів тертя Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій доц. Скуратовський А. К.
16 Дослідження технології виготовлення медичних стентів лазерним фрезеруванням Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій д.т.н. Анякін М. І.
17 Дослідження взаємодії електричного поля з плазмо-лазерним факелом Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій доц. Нікітін О. Я.
18 Просторове формотворення листових матеріалів за допомогою лазерного випромінювання Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій проф. Головко Л. Ф.
19 Вітроенергетичні станції з ротором Дар’є Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій проф. Яхно О.М.
20 Пневмоавтомобілі Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій проф. Яхно О.М.
21 Сучасні методи гідравлічної різки металів Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій Семінська Н.В.
22 Ультразвукова кавітація в сучасних технологіях Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій проф. Луговський О.Ф.
23 Побутові прилади з штучним інтелектом Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій проф. Губарєв О.П
24 Дослідження умов формування магнітним полем порошкового середовища для фінішного оброблення фасонних поверхонь Кафедра інтегрованих технологій машинобудування проф. Майборода В.С.
25 Розробка керуючих програм для оброблення складно профільних поверхонь на верстатах з ЧПК Кафедра інтегрованих технологій машинобудування доц. Бесарабець Ю.І.
26 Дослідження процесу формоутворення складних гвинтових поверхонь шліфувальними кругами із застосуванням інформаційних технологій Кафедра інтегрованих технологій машинобудування ст. викладач Вовк В.В.
27 Моделювання ювелірних виробів із застосуванням інформаційних технологій Кафедра інтегрованих технологій машинобудування проф. Пасічник В.І.
28 Дослідження процесу виготовлення ювелірних виробів на основі інформаційних технологій Кафедра інтегрованих технологій машинобудування проф. Равська Н.С.
29 Математичні методи для аналізу складальних виробів та синтезу порядків складання Кафедра інтегрованих технологій машинобудування проф. Пасічник В.І.

Заступник директора механіко-машинобудівного інституту НТУУ «Київський політехнічний інститут»                                                                            проф. Шевченко О.В.

Nike