Довузiвська пiдготовка 2

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Оголошується набір на підготовчі курси для учнів 11-х класів!

Г О Т У Є М О  Д О ЗНО

за детальною інформацією звертатись за тел. (044)-204-94-58

nike UK

Інститут доуніверситетської підготовки та професійної орієнтації (ІДП) НТТУ "КПІ" Філія ІДП при ММІ

Філія ІДП при Механіко-Машинобудівному інституті була створена в 1996 році з метою якісного набору контингенту студентів на всі технічні спеціальності НТТУ "КПІ" на факультети (інститути):

• ММІ (механіко-машинобудівний інститут)
    • ІЕЕ (інститут енергозбереження і енергоменеджменту)
    • ІФФ (інженерно-фізичний факультет)
    • ЗФ (зварювальний фкультет)
    • ІПСА (Навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу")
    • ІХФ (інженерно-хімічний фкультет)
    • ФТІ (фізико-технічний інститут)
    • ФІОТ (фкультет інформатики та обчислювальної техніки)
    • ІТС (інститут телекомунікаційних систем)
    • ТЕФ (теплоенергетичний фкультет)
    • ПБФ (приладобудівний фкультет)
    • ФАКС (фкультет авіаційних і космічних систем)
    • ФПМ (фкультет прикладної математики)
    • ВПФ (видавничо-поліграфічний факультет)
    • ФЕА (фкультет електроенерготехніки та автоматики)
    • ФБТ (фкультет біотехнології і біотехніки)
    • ФМФ (фізико-математичний фкультет)
    • ММІФ (міжуніверситетський медико-інженерний фкультет)
    • РТФ (радіотехнічний фкультет)
    • ФЕЛ (фкультет електроніки)

Робота філії спрямована на прфесійну орієнтацію та фундаментальну підготовку молоді для вступу до університету та подальшому в ньому навчанні. Навчання проводиться за уніфікованими навчальними програмами та методичним забезпеченням. Початок занять з 1 жовтня. Заняття на підготовчих курсах для учнів 10-11 класів проводяться тричі на тиждень. Слухачі виконують домашні контрольні роботи з матеиатики та фізики. Проводиться захист домашніх контрольних робіт по білетах. Після закінчення програми підготовки слухачі складають у квітні-травні випускні (атестаційні) іспити, які зараховуються як вступні до НТУУ "КПІ" на факультети/інститути, що надають відповідні квоти.

Щорічно в березні філія ФДП ММІ проводить “День відкритих дверей”, де абітурієнти мають можливість ознайомитись з кафедрами та лабораторіями ММІ, музеєм ММІ.

Адреса філії факультету довузівської підготовки: 03056, м.Київ-56, просп. Перемоги, 37, корп. 1, кім. 227. Тел. для довідок: 204-94-58 pdf