Історія інституту

Історія Механіко-Машинобудівного інституту

Механіко-машинобудівний інститут (до1999р.факультет) організовано 1898 році, як складову частину Київського Політехнічного Інституту.

Засновником та першим ректором Київського політехнічного інституту був видатний вчений-механік, чудовий педагог, організатор вищої технічної школи на Україні, професор Віктор Львович Кирпичов.

В.Л.Кирпичов багато зусиль докладав до якісного добору талановитого і творчого колективу викладачів. Зокрема, для роботи на факультеті ним були запрошені всесвітньо відомі вчені: С.П.Тимошенко, Є.О. Патон, К.О.Зворикін та інші, що внесли значний вклад в розвиток наукової та педагогічної справи факультету.

Серед визначних вчених та спеціалістів, що навчалися на факультеті, всесвітньо відомі авіаційні конструктори І.І.Сікорський, А.М.Люлька, творець космічних апаратів С.П.Корольов, керівники промисловості, науковці та державні діячі різних країн.

Такі підручники, як “Опір матеріалів” під ред. Г.С.Писаренко, “Гідроприводи та гідроавтоматика верстатів” Є.М.Хаймовича, “Технологія машинобудування” С.О.Картавова, “Металорізальні інструменти” П.Р.Родіна, “Промислові роботи” Г.А.Спину та багато інших учбово-методичних посібників викладачів факультету, стали настільними книгами спеціалістів та студентів багатьох вищих навчальних закладів як в Україні, так і за її межами.

В 2002р. на базі ММІ, зварювального та інженерно-фізичного факультетів створено спільний українсько-німецький факультет машинобудування НТУУ "КПІ" та Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке, що здійснює підготовку спеціалістів за всіма машинобудівними спеціальностями.

3 2014 ММІ тісно співпрацює з компанією "Прогресстех-Укрїна", що є партнером компанії "Boeing", з метою підготовки випускників ММІ для подальшого працевлаштування.

Air Jordan VII 7 Retro 304775