CAMPUSFRANCE

CampusFrance - це національна агенція, створена спільно Міністерством освіти та науки Франції та Міністерством закордонних справ, з метою поширення інформації про доступність системи французької вищої освіти в усьому світі.

Highsnobiety Sneakers

Більше 20% національного бюджету Франції призначено на потреби освіти. Це фінансування гарантує довершеність навчанні у французьких вузах, цінність отриманих дипломів і водночас дозволяє утримувати витрати по запису в навчальні заклади на найнижчому рівні в світі: навчання в державних університетах є безкоштовним як для французьких, так і для іноземних студентів.
Французькі навчальні заклади пишаються своїми віковими традиціями та одночасно відповідають сучасним потребам сьогодення.
Мережа з 8 відділень CampusFrance, розташована по всій території Україні, надає українським студентам такі послуги:
- детальне інформування про систему вищої освіти Франції та можливості інтеграції до цієї системи після навчання в Україну;
- персональна допомога з вибором програми освіти;
- консультації з питань, пов'язаних з установкою на місці навчання;
- нформативна допомога при підготовці документівна отримання студентської візи.
Офіційний сайт агентства надає інформацію про більш ніж 36 000 дипломів за всіма напрямами і рівнями навчання (бакалавр, магістр, аспірант), які можна отримати в навчальних закладах Франції. Зручна система пошуку допоможе вам підібрати оптимальний варіант, відповідно вашим професійним і особистим вимогам. Тут же знаходиться і повний каталог англомовних навчальних програм:http://www.ukraine.campusfrance.org/

Контакти Київ
CampusFrance Київ