Кафедра прикладної гідроаеромеханіки і мехатроніки (ПГМ)

Кафедра "Прикладної гідроаеромеханіки і мехатроніки" Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту Національного технічного університету України "КПІ імені Ігоря Сікорського" здійснює підготовку бакалаврів на основі повної загальної середньої освіти, магістрів та докторів філософії за спеціальністю 131 "ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА" за освітньою програмою "АВТОМАТИЗОВАНІ ТА РОБОТИЗОВАНІ МЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ".

В період проходження підготовки першого (бакалаврського) рівня освіти є можливість обрати для себе запропоновані сертифікатні програми:

• "МЕХАТРОННІ І РОБОТОТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ В МАШИНОБУДУВАННІ"
  • "ГІДРОПНЕВМОАВТОМАТИКА СМАРТ СИСТЕМ"
  • "ІНЖЕНЕРІЯ ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМ"

Сертифікатна програма – це спеціалізований навчальний курс, спрямований на отримання, оновлення та розширення знань, формування нових професійних компетентностей, засвоєння інноваційних технологій, форм і методів роботи у сучасних умовах.

Луговський Олександр Федорович

в.о. завідувача кафедри