Питання-Відповідь

Шановний студент !

Ти здобув почесне право навчатися в одному із провідних університетів світу — Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Студенту, який у процесі навчання оволодіває знаннями, набуває певного життєвого досвіду, потрібна допомога та захист, оскільки самостійно відстояти свої права дуже важко. Тому в нашому університеті створена і діє Первинна профспілкова організація студентів НТУУ «КПІ», яка є організаційною ланкою Профспілки працівників освіти і науки України (далі — Профспілка).

Саме наша Профспілка може впевнено запропонувати студентові університету свою підтримку та захист. Для цього у нас є права, досвід і могутня сила солідарності.

Конференція трудового колективу університету щорічно доручає Профкому студентів НТУУ "КПІ" представляти та захищати права та інтереси усіх студентів, аспірантів, зокрема щодо контролю за додержанням адміністрацією умов навчання, проживання та побуту студентів, аспірантів НТУУ «КПІ».

У питаннях та відповідях ми спробуємо ознайомити тебе з діяльністю нашої студентської Профспілки в університеті.

1. Що таке первинна профспілкова організація студентів НТУУ «КПІ»?
  2. Що таке профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ» ?
  3. Чи є в університеті інші освітянські профспілкові структури та з ким співпрацює ППОС НТУУ «КПІ»?
  4. Чи є ППОС НТУУ «КПІ» юридично зареєстрованою?
  5. Скільки років існує профспілкова організація студентів НТУУ «КПІ»?
  6. Які права члена Профспілки?
  7. Які обов’язки члена Профспілки?
  8. Що конкретно може дати студенту членство у Профспілці (яку ВИГОДУ студент може отримати)?
  9. Як стати членом нашої Профспілки працівників освіти і науки України?
  10. Чи є в університеті так звані «альтернативні» студентські профспілки?
  11. Чи повинен студент щось платити Профспілці, хто визначає величину внесків?
  12. На що ідуть профспілкові внески?
  13. Що буде, якщо студент не є членом Профспілки працівників освіти і науки України ?
  14. Якщо студент не є членом профспілки, чи може він користуватися профспілковими пільгами?
  15. Що потрібно зробити для отримання пільг від профспілки (яка процедура)?
  16. Чи підтримає мене профком студентів НТУУ «КПІ» у разі конфлікту з керівництвом або викладачем університету?
  17. Чи впливає членство в Профспілці на здачу сесії?
  18. Чи можуть студенти контракт-ної форми навчання одержувати пільги від Профспілки?
  19. Чи оплачуються профспілкові внески з вартості оплати за навчання?
  20. Чи контролює профком призначення стипендії, матеріальної допомоги, премії (чи може вплинути на її розмір)?
  21. Що потрібно для активної участі в діяльності ППОС НТУУ «КПІ»?
  22. Чи може членство в профспілці зашкодити студенту?
  23. Чи може профспілка допомогти, якщо студента відраховують?
  24. Чи може Профспілка допомогти, якщо студента виселяють з гуртожитку?
  25. Чи підконтрольний профком студентів НТУУ «КПІ» адміністрації університету?
  26. Проясніть систему розподілу путівок (кому, за що, чому не мені).
  27. Чи є можливість особистої участі в культурно-масових та спортивних заходах.
  28. Як ППОС НТУУ «КПІ» може допомогти організувати дозвілля студентів?
  29. Як функціонує профспілкова система (як стати профоргом, членом профбюро, як "влитися в тусовку«)?
New Arrivals