День відкритих дверей

Запрошуємо на день відкритих дверей ММІ, який проходить 20 січня 2018 року у ауд. 249-1. Для участі заповніть анкету за посиланням. У   Вас   є  можливість  відвідати  екскурсію  лабораторіями, дізнатися  про  умови  вступу  і  навчання.

Бажаєте навчатися в КПІ?

Ви бажаєте отримати знання, що допоможуть при здачі ЗНО та при вступі до будь-якого університету???

Заповніть форму

Вручення дипломів випускникам Механіко-машинобудівного інституту

фото привітання

23 січня 2018 року

о 12.00 у залі Вченої Ради КПІ

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ

Механіко - машинобудівного інституту

Підвищення кваліфікації

ЦПДО НТУУ “КПІ” запрошує спеціалістів підприємств машинобудівної галузі та вищих навчальних закладів підвищити кваліфікацію у 2007/08 році. За наступними напрямами підготовки спеціалістів:

• “Стандартизація і метрологія”
  • “Інтелектуальна власність”
  • “Багатофакторне математичне моделювання та багатокритеріальна компромісна оптимізація технологічних систем та процесів”
  • Комп’ютерні технології “Т-FLEX САD 2D та 3 D”
  • “Механіка пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів”
  • “Динаміка і міцність машин”
  • “Інструментальне виробництво”
  • “Металорізальні верстати та системи”
  • “ Технологія машинобудування”

В учбовому процесі використовуються спеціалізовані навчальні програми та методичні матеріали, що узгоджені з Міністерством промислової політики України (лист Мінпромполітики України від 13.05.2005р. №10/5-2-621). Заняття зі слухачами проводять провідні спеціалісти вищих навчальних закладів та підприємств України, а також Управління стандартизації, метрології та якості продукції Мінпромполітики України в аудиторіях і лабораторіях НТУУ ”КПІ”.

• Термін навчання – 2 тижні.
  • Форма навчання – денна з відривом від виробництва .

Слухачам, що засвоїли програму навчання, видається свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка. Вартість навчання 1-го слухача в 2007/08 році вказано в плані комплектування груп. Оплата виконується на основі Договору на підвищення кваліфікації, який буде оформлений на підставі Вашої Заявки. У Заявці необхідно повідомити назву підприємства, кількість слухачів, шифр групи, період навчання. Заявки, що завірені печаткою, надсилаються листами, а їх копії – факсом 241-86-99. ЦПДО ММІ НТУУ “КПІ” надає допомогу в розселенні слухачів в готелях та гуртожитках м. Києва. Оплата за поживання здійснюється слухачем готівкою за місцем проживання. pdf

Адреса: 03056 Україна, м. Київ,

пр. Перемоги 37, корп. 1, к. 225