Nav view search

Navigation

Search

16 березня 2017 року

Відбувся п'ятий випуск 

Спільного навчально-наукового центру Національного технічного університету України «Київський політехнічний інституту імені Ігоря Сікорського» та компаній «Boeing» і «Прогресстех-Україна» ім. С.П. Тимошенка

Випускники курсів Спільного навчально-наукового центру Національного технічного університету КПІ ім. І.Сікорського та Прогресстех-Україна отримали сертифікати про завершення навчання та тестування по програмі "Основи конструювання авіаційної техніки".

Церемонія вручення сертифікатів відбулася в приміщенні Спільного навчально-наукового центру за участі Андрія Фіалковського, директора Прогресстех-Україна, та Миколи Бобиря, директора Механіко-машинобудівного інституту НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

При формуванні навчальної групи по результатам тестування у жовтні минулого року конкурс склав 5 претендентів на місце. До складу групи були зараховані студенти останнього курсу навчання та випускники трьох українських університетів - Національного технічного університету КПІ ім. І. Сікорського, Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського ХАІ та Національного авіаційного університету.

Випускники курсів ознайомились з конструкцією літаків, основами аеродинаміки та методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій, а також прослухали поглиблений курс по застосуванню системи автоматизованого проектування та інженерного аналізу нового покоління CATIA V6.

Навчальна програма "Основи конструювання авіатехники" сформована з врахуванням реальних вимог глобального ринку інтелектуальних послуг. Це значно підвищує шанси випускників на подальше працевлаштування в ведучих інженерних центрах Східної та Центральної Європи, включаючи Прогресстех-Україна.

Бажаємо устіхів та наснаги!