Спеціалізація "Лазерна техніка та процеси фізико-технічної обробки матеріалів"

ЛАЗЕРНА ТЕХНІКА ТА ПРОЦЕСИ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОЇ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ

Форма навчання: денна / заочна

Студенти спеціалізації «Лазерна техніка та процеси фізико-технічної обробки матеріалів» опановують фізико-математичні та технологічні основи процесів формоутворення виробів з різних, у тому числі й композитних матеріалів, включно з синтезом тривимірних виробів (Rapid Prototyping), управлінням фізико-механічними властивостями їх поверхневих шарів з використанням концентрованих джерел енергії (лазерного променю, електричного розряду, плазми тощо).

Набувають уміння розробляти та проектувати технологічне обладнання, створювати й використовувати програми керування для виробничих комплексів на базі систем CAD, CAM, CAE.

Випускники працюють керівниками державних структур директорами підприємств та фахівцями у різних галузях промисловості:

• інженерами-дослідниками

• конструкторами

• технологами у науково-дослідних та проектних організаціях, що розробляють й впроваджують процеси і обладнання для фізико-технічної обробки матеріалів як в Україні, так і за її межами.

Cheap Nike Air Max 2017 For Online Sale