Освітня програма "Технології комп'ютерного конструювання верстатів, роботів та машин"

Форма навчання: денна

Навчальний план

Студенти оволодівають сучасними пакетами прикладних програм для розробки креслень, твердотільних 3D-моделей конструкцій будь-якої складності, проведення їх перевірочних розрахунків на етапі розробки та проектування. Окрема увага приділяється моделюванню роботи механізмів та машин в умовах, наближених до реальних, з урахуванням динамічних процесів, що виникають під час їх експлуатації.

Наші випускники працюють у найрізноманітніших галузях машинобудування: на заводах та приватних підприємствах, серед яких «Вентиляційні системи», «Маяк», ПАТ НВП «Більшовик», ТОВ «Редукторні механізми», у світових компаніях й українських стартапах.