Спеціалізація "Інженерний дизайн" (маг)

Форма навчання: денна - магістр

Студенти одержують ґрунтовні знання з механічної інженерії, художнього конструювання, що підкріплено наскрізною комп’ютерною підготовкою, вивчають дисципліни з сучасного матеріалознавства, інтегрованих технологій, обладнання і оснастки, дизайну та реінжинірингу. Основа спеціалізації - художнє конструювання машин для різних галузей з урахуванням естетики, ергономіки, функціональності. Поглиблено вивчаються дисципліни комп’ютерної підтримки інженерної діяльності - програмування обладнання з ЧПК, автоматизація інженерного дизайну в Autodesk (Fusion 360, Inventor, 3DS Max Design, Vault Basic тощо), технології тривимірного друку. Студенти беруть активну участь в міжнародних інженерно-спортивних проектах, серед яких «Формула Студент».

Роботодавці – ДП «Антонов», «Boeing», «Skoda Auto», «Sandvik», «SecoTools», «ISCAR» тощо

SNEAKERS