Фестиваль науки

IV Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus»

Date: 21 Листопада 2013, 09:00 - 23 Листопада 2013, 18:00 IV Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus» проходитиме 21–23 листопада 2013 року в місті Львові у Національному університеті «Львівська політехніка» – одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш Університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки. У 2009 році Львівська політехніка отримала статус самоврядного дослідницького національного вишу. Метою фестивалю «Litteris et Artibus» є:

• стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців;
  • створення сприятливих умов для доведення до міжнародної наукової спільноти результатів роботи молоді;
  • обмін досвідом та ідеями між молодими науковцями, які представляють різні наукові школи (як українські, так і зарубіжні);
  • залучення студентства до наукової діяльності;
  • ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в науці.

У рамках IV Міжнародного молодіжного фестивалю науки «Litteris et Artibus» відбудеться дев’ять міжнародних конференцій:

Кінцевий термін прийняття заявок та матеріалів доповідей – 7 жовтня 2013 року. Докладніше – на сайті IV Міжнародного молодіжного фестивалю науки «Litteris et Artibus»

Air Jordan News trends