Спеціалізація "Технології виготовлення літальних апаратів"

Форма навчання: денна - бакалавр та магістр

Навчальний план

Спеціалізація «Технології виготовлення літальних апаратів» передбачає:

• вивчення студентами сучасних технологічних процесів виготовлення деталей і складання вузлів, що застосовуються в авіабудуванні, які орієнтовані на застосування верстатів з числовим програмним керуванням, використання комп’ютерного проектування та конструювання в системах автоматизованого проектування CAD/CAM CATIA/DELMIA (Dassault Systemes);
  • студенти вивчають мови програмування, такі як: C#, C++, Python, Java.
  • спеціальні методи обробки титанових, алюмінієвих сплавів, композитних матеріалів та спеціальні методи складання; мови програмування.
  • студенти проходять переддипломну практику на сучасних підприємствах Progresstech-Ukraine, ДП «АНТОНОВ».

Випускники працюють:

• інженерами-технологами;
  • інженерами-дослідниками на підприємствах авіабудування, науково-дослідних та проектних організаціях, що є стратегічно важливими і входять в одну з найбільш наукомістких, базових галузей національної економіки.
Zoom Kobe XI ZK11