Спеціальність 134 АВІАЦІЙНА ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНА ТЕХНІКА

Хочеш підкорити космос?

Мрієш будувати ракети та літаки?

Завжди прагнув розібратись, з чого складаються супутники і як долетіти до Марса?

Тоді спеціальність «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» – твій вибір! Головний акцент у викладанні здійснюється по трьох напрямах: аеродинаміка, міцність авіаційних конструкцій та автоматизоване проектування. Випускники працюють на провідних підприємствах галузі. Підкорюй небо разом з нами!

СЕРТИФІКАТИ ЗНО

1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

Викладання здійснюється по трьох напрямках: аеродинаміка, міцність авіаційних конструкцій та програмування CAD-систем. Для першого курсу є додаткові безкоштовні заняття з вищої математики та фізики, орієнтовані на спеціальність. Рівень комп'ютерної підготовки студентів дозволяє працювати в якості розробників програмного забезпечення та адміністраторів баз даних. Створено можливість отримати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за скороченим терміном навчання для вступників з кваліфікацією молодший спеціаліст.

Випускники можуть обіймати посади: інженер-конструктор; інженер-аеродинамік; інженер-технолог з виробництва та ремонту авіаційної техніки, розробник прикладного програмного забезпечення; адміністратор баз даних; розробник систем автоматизованого проектування.

sneakers