ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА

There are no translations available.

КУРСИ 
ПІДГОТОВКИ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Набір «Весна’ 2015»

Спільний навчально-науковий центр НТУУ «КПІ» – Прогресстех-Україна оголошує набір на курси підготовки до працевлаштування за програмою «Основи конструювання авіаційної техніки».

Read more...
 

ОЛІМПІАДА!

There are no translations available.

Шановні студенти!

25 лютого 2015 року о 14.15. у корпусі № 1, ауд. 214

відбудеться I етап Всеукраїнськой студентськї олімпіади з

ІТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ.

Запрошуємо усіх бажаючих!


Зпрошує кафедра "Конструювання верстатів та машин"

 Механіко-машинобудівного інститутуЗа довідками звертатися по тел.

 (044) 454-94-61,

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Перший випуск

There are no translations available.

ПЕРВЫЙ ВЫПУСК СОВМЕСТНОГО УЧЕБНО-НАУЧНОГО ЦЕНТРА НТУУ «КПИ» - «ПРОГРЕССТЕХ-УКРАИНА»

26 января 2015 года в Национальном техническом университете Украины «Киевский политехнический институт» состоялась церемония вручения сертификатов по случаю окончания слушателями курса обучения.

Zz0IFLS-Dao

 

Read more...
 

Перспектива європейської освіти

There are no translations available.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Студенти механіко-машинобудівного інституту, починаючи з поточногороку, будуть мати можливість отримати європейську вищу освіту в місті Вроцлав (республіка Польща) на базі Політехніки Вроцлавської.

Під час Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, Конференції ректорів Німеччини та Спілки ректорів ВНЗ України, яка пройшла у Варшаві 14-15 грудня 2014 року, ректором НТУУ «КПІ» Михайло Згуровським, президентом Магдебурзького університету імені Отто-фон-Геріке Йєнсом Штракельяном та ректором Вроцлавського університету технологій Тадеушем Вєцковським було підписано меморандум про створення тристороннього спільного факультету з підготовки інженерів в галузі машинобудування та електротехніки.

На виконання цих домовленостей буде створено робочугрупу, що займатиметься розробкою та підготовкою пакету документів,необхідних для здійснення діяльності цього факультету з 1 вересня 2015року. Планується організація навчання магістрів в Політехніці Вроцлавській з одночасним отриманням двох дипломів про вищу освіту – українського та польського.

 

Початок навчань

There are no translations available.

Остаточна інформація з приводу режиму навчання у лютому!

Шановні друзі! Навчання у новому семестрі розпочнеться 2-го лютого у звичному (очному) режимі. Разом з тим буде проведено остаточне впровадження "електорнного Кампусу" у систему навчання КПІ. Звісно, якими будуть погодні умови у лютому невідомо, але адміністрація НТУУ "КПІ" робить все від неї залежене, щоб створити придатні умови для навчання в аудиторіях. проте, слід бути готовими і до тимчасової роботи в доволі прохолодних приміщеннях, оскільки міська система опалення не завжди забезпечує повноцінний обігрів будівель. Водночас, відповідальні служби університету активно вживатимуть заходів для вирішення проблеми теплозабезпечення.

З повагою, прес-секретар НТУУ "КПІ"

 

День абітурієнта

There are no translations available.

den-abitur

Увага! Абітурієнтам!

13 грудня 2014 року у НТУУ "КПІ" відбудеться «День абітурієнта» .
На цьому заході усі бажаючі зможуть отримати повну інформацію щодо умов вступу до КПІ у 2015 році, про факультети та спеціальності НТУУ "КПІ" та про життя університету загалом.

Місце проведення: Велика фізична аудиторія Першого корпусу НТУУ "КПІ".
Програма заходу:

- з 10.30 – реєстрація учасників;

- 11.00 – 12.00 – загальні збори (інформація щодо Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2015 році, презентація факультетів/інститутів);

- 12.00 – 13.00 – інформація про навчальні підрозділи біля

профорієнтаційних стендів.

- 13.00 - 15.00 - презентації на факультетех/інститутах НТУУ "КПІ"

 
 

Ярмарок професій

There are no translations available.

Відповідно до наказу «Про організацію проведення ярмарку професій «КПІ запрошує до співпраці» 2014» щорічний ярмарок професій «КПІ запрошує до співпраці» буде проводитися 30 жовтня 2014 р. Робоча назва: «КПІ запрошує до співпраці» 2014. Приймають участь всі факультети.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>

Page 1 of 6

Progresstech-Ukraine

white logoJoint Training Center NTU "KPI" - Prohressteh-Ukraine announces a set of training courses under the "Fundamentals of design and durability of aircraft and their components" Далі

 

Study in Germany

hardwareLearn German at the Kiev Polytechnic Institute Joint Faculty of Mechanical Engineering and will be able to study at the Otto-von-Guericke University of Magdeburg.
More

New specialisation

wind energy

Dear enrollees!

The Department of Dynamics and Strength of Machines and Resistibility of Materials has started training in specialization "Information Technology and Systems of Machine Building.»

More

Going to IME

картинкаGoing to IME
More


foreigners

weather

 Погода у Києві