Програма обміну MEVLANA, Туреччина

There are no translations available.

Загальна інформація про програму

Read more...
 

ЛІТНЯ ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ

There are no translations available.

ЗАПРОШУЄМО НА ЛІТНЮ ШКОЛУ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ

Кафедра іноземних  мов при ВАРШАВСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ пропонує чотирьохтижневі курси польської мови з липня по вересень.

Read more...
 

LESER

There are no translations available.

leser

http://www.leser.com

9 апреля 2015г. в 16:00 в ауд. 255 (корпус 1) состоится встреча с директором по персоналу компании LESERGmbH г-н Томасом Редером на которой он представит компанию, а также возможности и условия сотрудничества.

Read more...
 

Дні відкритих дверей 2015

There are no translations available.

 День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" в Механіко-машинобудівному інституті.

Read more...
 

ОЛІМПІАДА З ОПОРУ МАТЕРІАЛІВ

There are no translations available.

ЗАПРОШЕННЯ

на університетську олімпіаду з опору матеріалів

24 березня 2015 року о 16:00 в 101-й аудиторії 7-го корпусу НТУУ “КПІ” відбудеться І-й етап Всеукраїнської олімпіади з опору матеріалів у 2014/15 навчальному році – університетська олімпіада в НТУУ “КПІ”. Просимо до 13 березня (п’ятниці) повідомити прізвища та шифри груп учасників олімпіади від Вашого факультету (інституту) за одним з наведених в кінці даного запрошення контактних телефонів або по e-mail.

Read more...
 

Магістр ММІ - чемпіон світу!

There are no translations available.

У столиці Литви м. Вільнюсі відбувся чемпіонат світу з боротьби на поясах "Алиш". Для участі приїхали майже 100 спортсменів із 22-х країн, у тому числі і збірна команда України.

Боротьба на поясах – це стародавній і популярний вид боротьби народів Азії. Він включає елементи інших відомих видів боротьби – такі, як підсічки, підніжки, посадки, зацепи, кидки через стегно, кидки через груди, розкрутки, тобто має багатий арсенал дій та прийомів.

Read more...
 

ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА

There are no translations available.

КУРСИ 
ПІДГОТОВКИ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Набір «Весна’ 2015»

Спільний навчально-науковий центр НТУУ «КПІ» – Прогресстех-Україна повідомляє,

 Результати вступного тестування (01.04.2015 р.)

 

УВАГА! Для зарахування у групу навчання необхідно рекомендованим особам надіслати в термін до 10.04.2015 лист-підтвердження на електронну адресу Центру: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . У разі відмови – також просимо повідомити про це у письмовій формі.

 

При відмові осіб, рекомендованих до зарахування – залишок місць буде запропоновано особам із статусом «резерв» згідно їх рейтингу у списку.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

Page 1 of 7

Progresstech-Ukraine

white logoJoint Training Center NTU "KPI" - Prohressteh-Ukraine announces a set of training courses under the "Fundamentals of design and durability of aircraft and their components" Далі

 

Study in Germany

hardwareLearn German at the Kiev Polytechnic Institute Joint Faculty of Mechanical Engineering and will be able to study at the Otto-von-Guericke University of Magdeburg.
More

New specialisation

wind energy

Dear enrollees!

The Department of Dynamics and Strength of Machines and Resistibility of Materials has started training in specialization "Information Technology and Systems of Machine Building.»

More

Going to IME

картинкаGoing to IME
More


foreigners

weather

 Погода у Києві