mmi 2015 2

Університет Лотарингії

Презентація проекту "Erasmus +" з Вищою школою Мін Нансі, Університет Лотарингії (Франція)

Шановні колеги,

Хочемо запросити Вас, Ваших колег, студентів та аспірантів на презентацію проекту “Erasmus +” з нашим вишем партнером, з Вищою школою Мін Нансі, Університет Лотарингії та науково-дослідним інститутом LORIA: Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications (Франція).

Read more...
 

Візит президента корпорації «Boeing»

4 лютого НТУУ «КПІ» відвідала делегація ТОП-менеджерів корпорації «Boeing» на чолі з її президентом і головним виконавчим директором Деннісом Мюленбургом.

Read more...
 

Зміни в розкладі занять!

У зв’язку зі зростанням у Києві захворюваності на грип і ГРВІ та на виконання рекомендацій МОН України щодо організації навчального процесу у цей період, в НТУУ «КПІ» видано розпорядження про внесення змін до графіку навчального процесу у другому семестрі 2015-2016 навчального року.

Read more...
 

Дні відкритих дверей 2016 н.р.

Інформація про проведення "Днів відкритих дверей"

на Механіко-машинобудівному інституті

 

 

 

Дата проведення

Місце проведення (корпус, ауд.)

Час проведення

Телефон для довідок

27.02.16

23.04.16

Корпус №1,

ауд. 249

1000

454-94-55

 

how to apply

Selection committee "KPI"

Read more...
 

Візит делегації топ-менеджерів компаній, які працюють в авіаційній галузі

13 січня НТУУ «КПІ» відвідала делегація топ-менеджерів компанії «Такнія Аеронаутікс» (Саудовська Аравія), а також компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг-Франція» та «Тукана Інжиніринг-Україна».

Read more...
 

Стипендії "Прогресстех-Україна"

Шановні студенти!

Група компаній «PROGRESSTECH» спільно з НТУУ «КПІ» з метою підтримки досягнень студентів в галузі машинобудування запроваджують стипендіальну програму для студентів ІІІ-V курсів ММІ.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 12

Progresstech-Ukraine

white logoJoint Training Center NTU "KPI" - Prohressteh-Ukraine announces a set of training courses under the "Fundamentals of design and durability of aircraft and their components" Далі

 

Study in Germany

hardwareLearn German at the Kiev Polytechnic Institute Joint Faculty of Mechanical Engineering and will be able to study at the Otto-von-Guericke University of Magdeburg.
More

New specialisation

wind energy

Dear enrollees!

The Department of Dynamics and Strength of Machines and Resistibility of Materials has started training in specialization "Information Technology and Systems of Machine Building.»

More

Going to IME

картинкаGoing to IME
More


foreigners

weather

 Погода у Києві