Дні відкритих дверей 2015

There are no translations available.

 День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" в Механіко-машинобудівному інституті.

Read more...
 

ОЛІМПІАДА З ОПОРУ МАТЕРІАЛІВ

There are no translations available.

ЗАПРОШЕННЯ

на університетську олімпіаду з опору матеріалів

24 березня 2015 року о 16:00 в 101-й аудиторії 7-го корпусу НТУУ “КПІ” відбудеться І-й етап Всеукраїнської олімпіади з опору матеріалів у 2014/15 навчальному році – університетська олімпіада в НТУУ “КПІ”. Просимо до 13 березня (п’ятниці) повідомити прізвища та шифри груп учасників олімпіади від Вашого факультету (інституту) за одним з наведених в кінці даного запрошення контактних телефонів або по e-mail.

Read more...
 

Магістр ММІ - чемпіон світу!

There are no translations available.

У столиці Литви м. Вільнюсі відбувся чемпіонат світу з боротьби на поясах "Алиш". Для участі приїхали майже 100 спортсменів із 22-х країн, у тому числі і збірна команда України.

Боротьба на поясах – це стародавній і популярний вид боротьби народів Азії. Він включає елементи інших відомих видів боротьби – такі, як підсічки, підніжки, посадки, зацепи, кидки через стегно, кидки через груди, розкрутки, тобто має багатий арсенал дій та прийомів.

Read more...
 

ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА

There are no translations available.

КУРСИ 
ПІДГОТОВКИ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Набір «Весна’ 2015»

Спільний навчально-науковий центр НТУУ «КПІ» – Прогресстех-Україна повідомляє, що прийом заявок на весняний семестр курсів підготовки за програмою «Основи конструювання авіаційної техніки» завершено.

Read more...
 

ОЛІМПІАДА!

There are no translations available.

Шановні студенти!

25 лютого 2015 року о 14.15. у корпусі № 1, ауд. 214

відбудеться I етап Всеукраїнськой студентськї олімпіади з

ІТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ.

Запрошуємо усіх бажаючих!


Зпрошує кафедра "Конструювання верстатів та машин"

 Механіко-машинобудівного інститутуЗа довідками звертатися по тел.

 (044) 454-94-61,

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Перший випуск

There are no translations available.

ПЕРВЫЙ ВЫПУСК СОВМЕСТНОГО УЧЕБНО-НАУЧНОГО ЦЕНТРА НТУУ «КПИ» - «ПРОГРЕССТЕХ-УКРАИНА»

26 января 2015 года в Национальном техническом университете Украины «Киевский политехнический институт» состоялась церемония вручения сертификатов по случаю окончания слушателями курса обучения.

Zz0IFLS-Dao

 

Read more...
 

Перспектива європейської освіти

There are no translations available.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Студенти механіко-машинобудівного інституту, починаючи з поточногороку, будуть мати можливість отримати європейську вищу освіту в місті Вроцлав (республіка Польща) на базі Політехніки Вроцлавської.

Під час Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, Конференції ректорів Німеччини та Спілки ректорів ВНЗ України, яка пройшла у Варшаві 14-15 грудня 2014 року, ректором НТУУ «КПІ» Михайло Згуровським, президентом Магдебурзького університету імені Отто-фон-Геріке Йєнсом Штракельяном та ректором Вроцлавського університету технологій Тадеушем Вєцковським було підписано меморандум про створення тристороннього спільного факультету з підготовки інженерів в галузі машинобудування та електротехніки.

На виконання цих домовленостей буде створено робочугрупу, що займатиметься розробкою та підготовкою пакету документів,необхідних для здійснення діяльності цього факультету з 1 вересня 2015року. Планується організація навчання магістрів в Політехніці Вроцлавській з одночасним отриманням двох дипломів про вищу освіту – українського та польського.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

Page 1 of 7

Progresstech-Ukraine

white logoJoint Training Center NTU "KPI" - Prohressteh-Ukraine announces a set of training courses under the "Fundamentals of design and durability of aircraft and their components" Далі

 

Study in Germany

hardwareLearn German at the Kiev Polytechnic Institute Joint Faculty of Mechanical Engineering and will be able to study at the Otto-von-Guericke University of Magdeburg.
More

New specialisation

wind energy

Dear enrollees!

The Department of Dynamics and Strength of Machines and Resistibility of Materials has started training in specialization "Information Technology and Systems of Machine Building.»

More

Going to IME

картинкаGoing to IME
More


foreigners

weather

 Погода у Києві