adapt

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників на 2017– 2018 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Курс дозволить поєднання трьох взаємопов’язаних процесів, а саме: усунення прогалин з фундаментальної підготовки, шляхом здобуття та систематизації знань, допоможе студентам адаптуватись до розуміння основ Вищої математики (Фізики), а також надасть можливість підвищення ефективності засвоєння студентами матеріалу університетських дисциплін.

Кожен студент, за своїм бажанням, буде мати можливість прослухати додатковий адаптаційний курс з відповідної фундаментальної дисципліни.

До роботи в групах плануємо залучити висококваліфікованих викладачів відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволить повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.

Навчання розпочинається з вересня (субота, неділя). Заняття будуть проходити в лекційно-консультативній формі. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ.

РЕЄСТРАЦІЯ