Nav view search

Navigation

Search

НАКАЗ № 2637-с від 19 серпня 2017року

Спеціальність: 131 Прикладна механіка

Денна форма навчання 
Освітньо-наукова програма підготовки
Спеціалізація: Динаміка і міцність машин
Рубашевський Віктор Вікторович
Устименко Павло Романович
Спеціалізація: Інженерія логістичних систем
Бойко Віталій Юрійович
Спеціалізація: Технології машинобудування
Тур Іван Михайлович
Спеціалізація: Системи комп’ютерних технологій пластичного формоутворення в машинобудуванні
Корева Віталій Олегович
Спеціалізація: Технології композиційних та наноструктурних конструкцій
Богуславський Артем Романович
Спеціалізація: Лазерна техніка та комп'ютеризовані процеси фізико-технічних методів обробки матеріалів
Захарчук Андрій Олександрович
Спеціалізація: Технологія комп´ютерного конструювання верстатів, роботів і машин
Солнцев Олексій Васильович
Яхно Антон Сергійович
Спеціалізація: Інструментальні системи та технології формоутворення деталей
Бесарабець Сергій Юрійович
Трухан Олександр Олегович
 
 Освітньо-професійна програма підготовки
Спеціалізація: Динаміка і міцність машин (PROGRESSTECH UKRAINE)
Бас Євген Вікторович
Безкоровайний Владислав Вікторович
Бобрик Артем Борисович
Булат Валерій Олександрович
Ворончук Артур Олександрович
Каненко Олександр Олександрович
Кирплюк Микита Станіславович
Лозовий Олексій Олександрович
Маслій Євгеній Вікторович
Митряшкін Олег Вікторович
Стовбур Анастасія Сергіївна
Ядощук Катерина Георгіївна
Спеціалізація: Динаміка і міцність машин
Дубневич Ярослав Миколайович
Каранкевич Владислав Сергійович
Маштабей Олександр Вадимович
Пакета Богдан Геннадійович
Ромашин Сергій Олександрович
Ружицький Андрій Володимирович
Стасевич Олександр Дмитрович
Тітаренко Богдан Петрович
Спеціалізація: Інформаційні системи та технології в авіабудуванні
Глушко Ірина Андріївна
Євтушенко Михайло Олегович
Карачун Владислав Миколайович
Качура Олексій Володимирович
Сависько Олександр Сергійович
Федорчук Максим Петрович
Федосенко Павло Вікторович
Яшкін Леонід Олександрович
Спеціалізація: Інженерія логістичних систем
Веремєєв Олексій Юрійович
Єфіменко Богдан Ігорович
Зелінський Богдан Вадимович
Микуляк Володимир Васильович
Степанов Олег Володимирович
Шевченко Владислав Васильович
Спеціалізація: Технології машинобудування
Андрусь Микита Георгійович 
Жук Євген Юрійович
Жук Олександр Юрійович
Зварич Василь Іванович
Зубко Олександр Олександрович
Капанжи Микола Сергійович
Лут Іван Миколайович
Немерцев Дмитро Олександрович
Орєхов Вячеслав Андрійович
Оспа Вячеслав Михайлович
Охріменко Володимир Володимирович
Прибора Олександр Валентинович
Рашевський Микита Юрійович
Розанов Владислав  Юрійович
Семеренко Віталій Станіславович
Спірідонов Максим Віталійович
Тихонов Ігор В`ячеславович
Топорін Владислав Олексійович
Штефан Ігор Миколайович
Яременко Володимир Олегович
Спеціалізація: Технології виготовлення літальних апаратів
Безуглий Олег Васильович
Воробей Іван Петрович
Дмитренко Роман Сергійович
Жевлаков Олексій Сергійович
Зуй Владислав Олександрович
Іщук Владислав Геннадійович
Карпенко Володимир Михайлович
Круглик Максим Валерійович
Литвинчук Олександр Володимирович
Меленкін Ігор Сергійович
Михалевич Олександр Сергійович
Москаленко Ігор Сергійович
Мухін Владислав Олексійович
Олефір Родіон Вікторович
Плахін Олег Віталійович
Савельєв Максим Андрійович    
Савченко Олександр Юрійович
Шубін Юрій Євгенович
Спеціалізація: Системи комп’ютерних технологій пластичного формоутворення в машинобудуванні
Базиленко Тетяна Олександрівна
Бессараб Іван Євгенійович
Головко Оксана Сергіївна
Єфремов Михайло Олексійович
Касян Дмитро Вікторович
Когут Станіслав Андрійович
Олійник Олександр Андрійович
Редька Каріна Костянтинівна
Ярмоленко Олександр Сергійович
Спеціалізація: Технології композиційних та наноструктурних конструкцій
Бахтін Данило Едуардович
Герасим Володимир Сергійович
Коблай Михайло Васильович
Лисенко Олексій Олексійович
Синяк Олександр Володимирович
Склярук Олександр Сергійович
Скотар Роман Олегович
Шуліпа Олег Сергійович
Щиглюк Іван Сергійович
Спеціалізація: Технології озброєння та засобів безпеки
Дубиніна Наталя Миколаївна
Дудка Станіслав Юрійович 
Ковшик Олександр Іванович
Козачук Олександр Іванович
Новак Андрій Валерійович
Проноза Олександр Вікторович
Сенько Віталій Володимирович
Цивон Анатолій Вікторович
Спеціалізація: Лазерна техніка та комп'ютеризовані процеси фізико-технічних методів обробки матеріалів
Баліцький Віталій Юрійович
Верболоз Іван Михайлович
Ворон Роман Віталійович
Воропаєв Микита Володимирович
Гаврілов Євгеній Едуардович
Клюфінський Василь Богданович
Коваленко Денис Богданович
Козачок Анатолій Олександрович
Колибашкін Сергій Олександрович
Кондрашкін Євген Олександрович
Лаюк Олег Миколайович
Рудь Сергій Сергійович
Синюченко Володимир Вікторович
Хаєцька Марія Євгенівна
Яремчук Олександр Сергійович
Спеціалізація: Мехатронні системи в машинобудуванні
Богдашевська Вікторія Олегівна
Болдишев Михайло Глібович
Бондар Дмитро Сергійович
Єрмоленко Ігор Олександрович
Запорожець Михайло Петрович
Івченко Денис Олександрович
Кіца Андрій Романович
Окренець Іван Миколайович
Олійник Ігор В'ячеславович
Осипенко Роман Олександрович
Суховій Олександр Олександрович
Тумко Аніта Павлівна
Спеціалізація: Гідравлічні і пневматичні машини та системи приводів
Бахтар Михайло Савелійович
Бондаренко Радмила Миколаївна
Волосажир Руслан Володимирович
Головарь Поліна Олександрівна
Дяченко Віктор Анатолійович
Коколенко Артур Олегович
Лебедєв Іван Іванович
Левченко Віктор Олександрович
Павлов Вадим Ігорович
Поковба Іван Васильович
Синицин Данило Євгенович
Храменков Олександр Васильович

 Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування

Спеціалізація: Технологія комп´ютерного конструювання верстатів, роботів і машин
Алексейчук Дмитро Андрійович
Алексик Ілля Ігорович
Аненко Максим Сергійович
Берновський Олексій Дмитрович
Вікулов Едуард Костянтинович
Вінніцький Павло Антонович
Гайдук Ярослав Віталійович
Головко Максим Віталійович
Данилюк Іван Юрійович
Дарбінян Карен Арменович
Дем'яненко Євгенія Сергіївна
Джелілов Алім Русланович
Животовський Станіслав Владиславович
Коломієць Ірина Анатоліївна
Костащук Богдан Миколайович
Мітусов Максим Сергійович
Назаренко Яна Олегівна
Охремяк Андрій Іванович
Поколенко Євгеній Олександрович
Пушкарук Христина Валеріївна
Стрільцов Віталій Сергійович
Сухий Антон Володимирович
Третьяков Леонтій Віталійович
Усатюк Ігор Васильович
Фещак Іван Миколайович
Хаскін Дмитро Владиславович
Спеціалізація: Інструментальні системи та технології формоутворення деталей
Давидюк Ангеліна Ігорівна
Кареліна Ольга Олександрівна
Ковтун Роман Олегович
Левицький Валерій Юрійович
Скляр Роман Олександрович
Тарасенко Катерина Борисівна
Чітак Владислав Віталійович
Чміль Роман Євгенович
Спеціалізація: Інженерний дизайн
Костище Євген Сергійович
Кривич Павло Павлович
Кутуза Василь Володимирович
Михтюк Євгеній Олексійович
Павленко Олександр Дмитрович
Ратушняк Олександр Володимирович
Сухарєв Антон Олегович
Філоненко Дмитро Леонідович