Nav view search

Navigation

Search

Механіко-машинобудівний інститут

Списки зарахованих з 01 вересня 2017

на перший курс за державним замовленням

на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Скачати pdf

 Прізвища Ім'я По батькові
Загальний конкурс
Авраменко Євген Юрійович
Аладін Іван Ігорович
Антонець Вадим Петрович
Багдасарян Давид Арменович
Баранов Владислав Володимирович
Білецький Микола Валерійович
Білоконь Євгеній Андрійович
Больша Ганна Володимирівна
Бондар Роман Олександрович
Бондаренко Юрій Володимирович
Босак Юрій Юрійович
Бурба Олександр Володимирович
Веремєєва Марія Геннадіївна
Високос Євгеній Романович
Войновський Дмитро Володимирович
Ворона Григорій Васильович
Галяк Максим Сергійович
Георгієв Павло Геннадійович
Глущик Роман Юрійович
Говорун Анастасія Вячеславівна
Година Артем Олександрович
Година Владислав Романович
Голіброда Павло Андрійович
Голінко Олександр Вікторович
Давиденко Дмитро Миколайович
Дащенко Олександр Віталійович
Деревінський Арсеній Миколайович
Довгополий Михайло Михайлович
Дрюк Поліна Олександрівна
Дьомін Олексій Володимирович
Жабура Яна Андріївна
Жегет Іван Максимович
Жирков Олексій Ігорович
Жицька Яна Сергіївна
Запека Микола Сергійович
Ігнатов Григорій Євгенович
Ігнатов Ігор Сергійович
Калашніков Максим Ігорович
Калугін Микита Анатолійович
Калюк Юрій Юрійович
Капьонкін Іван Андрійович
Касьян Андрій Валерійович
Касяненко Олександр Васильович
Кириленко Кирил Віталійович
Кислиця Владислав Олександрович
Кифоренко Дмитро Сергійович
Климчук Іван Олександрович
Коваленко Євген Вікторович
Ковальов Михайло Васильович
Коломоєць Денис Олександрович
Кордун Дмитро Костянтинович
Котельнік Вячеслав Володимирович
Кочергін Сергій Сергійович
Кузнєцов Іван Олексійович
Кунашук Максим Олегович
Кучер Володимир Олександрович
Лавренчук Ганна Василівна
Левицький Олександр Дмитрович
Лещинець Олександр Ігорович
Лимар Олександр Сергійович
Маціяка Сергій Юрійович
Мачинський Орест Олександрович
Мейта Дмитро Романович
Мельник Антон Сергійович
Мельник Володимир Володимирович
Мироненко Ярослав Миколайович
Мирошник Дмитро Олександрович
Михальчук Дмитро Володимирович
Мізін Юрій Ярославович
Міненко Іван Юрійович
Міщенко Анна Сергіївна
Мусаєва Ельміра Азерівна
Назарук Тетяна Олександрівна
Небрат Марина Віталіївна
Ницук Борис Олександрович
Оденчук Дмитро Олексійович
Омельченко Олександр Васильович
Паламарчук Назар Ігорович
Пархомін Андрій Сергійович
Петров Дмитро Олександрович
Поладько Оксана Миколаївна
Пронін Вадим Анатолійович
Прощин В`ячеслав Андрійович
Пушкар Олександр Максимович
Рак Арсеній Володимирович
Рилик Андрій Юрійович
Романова Юлія Сергіївна
Романюк Антон Миколайович
Рудник Владислав Михайлович
Савчук Євгенія Василівна
Савчук Олексій Миколайович
Свінчук Віталій Сергійович
Сергієнко Софія Валеріївна
Силяк Андрій Юрійович
Синьоок Іван Іванович
Сирота Владислав Васильович
Сиса Дар`я Станіславівна
Ситнюк Георгій Олегович
Скиба Андрій Олегович
Скирда Владислав Валерійович
Сконечних Єлізавєта Геннадіївна
Слободяник Олексій Ігорович
Снісаренко Данило Григорович
Солопій Дмитро Віталійович
Сонець Олесь Вікторович
Сосідко Михайло Володимирович
Сторожук Павло Володимирович
Студзінський Олександр Олександрович
Таранчук Михайло Костянтинович
Тарасов Богдан Артемович
Телюк Нікіта Сергійович
Терещенко Іван Миколайович
Тодорюк Олександр Дмитрович
Торжевський Максим Олегович
Третяк Назар Сергійович
Тхорук Ілля Сергійович
Ус Ганна Олександрівна
Ушаков Антон Вікторович
Федотов Євгеній Олександрович
Харченко Ілля Артемович
Холявка Ярослав Віталійович
Хоменко Кирило Федорович
Цанько Ольга Сергіївна
Циба Юрій Ігорович
Чабан Олексій Романович
Чулкова Анастасія Сергіївна
Шендера Максим Романович
Шиперко Богдан Євгенович
Шишолік Марк Валерійович
Шмагель Олександр Іванович
Шульга Костянтин Михайлович
Юр`єва Валерія Едуардівна
Юренко Сергій Юрійович
Юрченко Сергій Віталійович
Юрченко Юрій Вікторович
Юхимчук Олександр Іванович
Ягодка Борис Олександрович
Яшник Олександр Сергійович