Nav view search

Navigation

Search

Механіко-машинобудівний інститут

Список рекомендованих 01.08.2017

ММІ_133_ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ

Скачати pdf

№ п/п Прiзвище, iм'я, побатьковi вступника Конкурсний бал Прiоритетнiсть заяви Середнiй бал документа про освiту
1 Молнар Михайло Михайлович 183,34 1 10,6
2 Дзьоба Юрiй Миколайович 183,185 1 9,9
3 Тичинський Микита Костянтинович 181,692 1 9,8
4 Фурдела Артем Андрiйович 180,456 1 11,6
5 Савичев Антон Васильович 178,499 1 10,8
6 Сомов Дмитро Олександрович 176,995 1 9,9
7 Тюменцев Герман Валерiйович 173,3 6 10,2
8 Заiка Денис Сергiйович 172,829 1 9,4
9 Осiннiй Ілля Іванович 172,4 2 9,8
10 Мельник Сергiй Олександрович 171,649 1 8,9
11 Купець Анна Олександрiвна 170,46 1 9,7
12 Жук Орест Олегович 169,023 1 10,4
13 Деркач Андрiй Валентинович 168,199 1 8,4
14 Мiткохер Олена Сергiївна 166,8 2 10,4
15 Умущенко Назар Сергiйович 164,8 1 9,8
16 Доманiцька Софiя Романiвна 164,388 1 9,6
17 Посiтко Василь Васильович 164,182 1 9,4
18 Дудко Денис Андрiйович 161,659 1 10,3
19 Бондар Павло Вiкторович 160,835 1 10,5
20 Гутник Андрiй Зiновiйович 160,4 5 10,2
21 Якимчук Вiталiй Олександрович 159,434 1 8,8
22 Лазарчук Олександр Григорович 158,15 3 8,5
23 Чобiтько Назар Євгенович 156,15 2 10,3
24 Кочнев Сергiй Вiкторович 155,787 1 8,9
25 Парникоза Микола Вiталiйович 155,279 1 9,2
26 Петренко Дмитро Олександрович 155,118 1 8,6
27 Боднар Максим Олександрович 155 2 9,6
28 Файда Дмитро Сергiйович 154,835 3 10,2
29 Рясний Артем Олександрович 154,3 4 9,8
30 Похилюк Олександр Андрiйович 153,779 1 9,2
31 Чернiков Олександр Євгенiйович 152,079 1 10,3
32 Антонюк Максим Олегович 150,446 1 8,6
33 Перетятько Олександр Анатолiйович 150,15 6 10,1
34 Калiнiченко Валерiй Євгенович 149,65 2 9,5
35 Сокор Георгiй Євгенович 149,247 1 9,6
36 Казiмко Валентин Олексiйович 148,15 2 8,7
37 Рубцов Андрiй Андрiйович 147,548 1 7,5
38 Попок Артем Сергiйович 146,209 1 9,3
39 Лябах Кирило Андрiйович 145,848 1 8,6
40 Станев Андрiй lванович 143,737 1 8,5
41 Папуша €вгенiй lгорович 141,9 4 7,2
42 Вегерук Роман Вiталiйович 141,162 1 9,1
43 Субота Олесь Юрiйович 138,792 1 9,9
44 Іванов Олександр Анатолiйович 138,154 1 9,6
45 Арзуманян Максим Григорович 137,92 2 8
46 Кузнецов Ярослав Сергiйович 137,763 1 7,3
47 Шашкiн Ростислав Сергiйович 137,55 2 8,1
48 Дубрiвний Антон Олександрович 135,6 8 7,8
49 Василишин Денис Олександрович 135,04 3 7,1
50 Тарасевич Марiя Андрiївна 134,5 5 8,6
51 Скрипник Владислав Сергiйович 133,746 1 8,1
52 Землянський Валерiй Вячеславович 132,68 2 8,8
53 Шмагель Іван Іванович 132,1 2 8
54 Тимощенко Євгенiй Вiкторович 131,25 3 7,5