Nav view search

Navigation

Search

KURSI Corrected for web

СПІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР НТУУ «КПІ» - Progresstech-Ukraine

Оголошено осінній набір на курси Спільного навчального центру НТУУ "КПІ" – Progresstech-Ukraine

Спільний навчально-науковий центр НТУУ "КПІ" – Progresstech-Ukraine оголосив набір на курси "Основи конструювання авіаційної техніки" – Осінь 2016.

Їхніми слухачами зможуть стати студенти останнього року навчання або випускники українських технічних вишів. Набір у навчальну групу відбудеться на конкурсних засадах за результатами тестування претендентів.

Цієї осені на курсантів очікує новела – вирішено поглибити вивчення та посилити практичне використання програмного продукту нового покоління CATIA V6. Це – комплексна система автоматизованого проектування та інженерного аналізу, що застосовується усіма провідними виробниками авіатехніки.

Окрім цього, програма курсів традиційно включатиме ознайомлення слухачів із конструкцією літаків, з методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій та основами аеродинаміки.

Загалом, навчальна програма "Основи конструювання авіатехніки" орієнтована на підготовку спеціалістів, найбільш затребуваних сучасним глобальним ринком інтелектуальних послуг. Це значно підвищує шанси випускників курсів на подальше працевлаштування у провідних інжинірингових центрах Східноєвропейського регіону, у т.ч. й у компанії Progresstech-Ukraine.

Термін подачі заявок на курси – до 30 вересня 2016 р.  На початку жовтня за результатами тестування з опору матеріалів та англійської мови відбудеться конкурсний відбір слухачів. Заняття розпочнуться у жовтні у головному корпусі НТУУ "КПІ"ім. І.Сікорського (м. Київ).

On-line форму заявки можна знайти на сайті www.mmi.kpi.ua або за посиланням https://goo.gl/forms/pLsALLIHP742SFUE2, а довідкову інформацію – отримати за телефоном (044) 594-5661 або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Нинішній набір слухачів курсів – 5-й з часу створення Спільного навчально-наукового центру НТУУ "КПІ" іProgresstech-Ukraineу червні 2014 року.

Під час попереднього, весняного набору цього року, на кожне місце у групі було четверо претендентів. Тоді слухачами курсів стали студенти і випускники Національного технічного університету "КПІ" ім. І.Сікорського, Національного авіаційного університету, Національного аерокосмічного університету ім. М.Жуковського "ХАІ" та Київського національного університету будівництва й архітектури.

__________________________________________________________

Інжинірингова компанія Progresstech-Ukraine (Київ), створена 2007 року, входить до складу міжнародної Групи компаній Progresstech. Має два офіси в Києві і один – у Харкові.

Надає інженерні послуги й інноваційні конструкторські рішення провідним світовим виробникам авіатехніки та автомобільним концернам.

Забезпечує розробку повного пакету проектної документації для інфраструктури аеропортів, промислових та інших об’єктів цивільного призначення. Здійснює аналіз аеродромних покриттів із застосуванням неруйнівних засобів контролю та пропонує проекти з посилення та реконструкції покриттів.

Найбільший партнер Progresstech-Ukraine–компанія Boeing.