На Механіко-машинобудівному інституті плідно працюють три

Спеціалізовані вчені ради, результатом роботи яких стали наступні захисти дисертацій

Захист кандидатських дисертацій

1 Блощицин М.С. асистент кафедри ЛТФТ тему:  «Інтенсифікація процесу лазерного газопорошкового наплавлення застосуванням енергії плазмового струменя» Науковий керівник д.т.н.  проф. Головко Л.Ф., 25.05.2015р.

2 Гуржій А.А., аспірант кафедри КВ та М «Формоутворення криволінійних поверхонь на верстатах з паралельними кінематичними структурами», науковий керівник В.Б.Струтинський, 28.04.15р.

3 Дем’яненко А.С., аспірант кафедри КВ та М, «Система контролю просторового положення інструменту верстата з механізмами паралельної структури», науковий керівник В.Б.Струтинський, 25.05.15р.

4 Перфілов І.В., аспірант кафедри КВ та М «Вібраційна обробка деталей мікрофрезеруванням та обладнання для її реалізації», науковий керівник В.Б.Струтинський, 22.09.15

5 Муращенко А. М. асистент кафедри ПГМ, «Вплив температурного фактору на роботу системи гідроприводу», науковий керівник - Яхно Олег Михайлович, 26.05.15 р.

6 Галецький О.С. асистент кафедри ПГМ, «Енергоефективний гідравлічний позиційний привод на основі пневмогідравлічного дозатора з програмним керуванням». Науковий керівник Узунов Олександр Васильович, 27.10. 5

7 Чамата С.М., аспірант 2014 року випуску, в НТУУ «КПІ» не працює, назва роботи «Технологічне забезпечення шліфування оправок станів холодної прокатки труб», науковий керівник проф. Петраков Ю.В., 22.09.15р

8 Ткачук І.В., випускниця аспірантури 2014 року, «Формування магнітно-абразивного інструменту зі стабільними властивостями в робочих зазорах кільцевого типу» 28 квітня 2015р., науковий керівник Майборода В.С.

9 Лавриненков А.Д., асистент кафедри МПМ та РП, «Інтенсифікація процесів вигладжування титанових сплавів для підвищення ресурсу деталей»29.06.15 науковий керівник  Тітов В.А.

10 Піманов В.В. асистент кафедри МПМ та РП,  «Холодне видавлювання порожнистих виробів із малопластичних сталей з диференційованим протитиском» 30.06.15 науковий керівник Калюжний В.Л.

11 Злочевька Н.К. асистент кафедри МПМ та РП, «Забезпечення механічних властивостей гомогенних та структурно-неоднорідних матеріалів при пластичному формоутворенні деталей» 29.06.15 науковий керівник  Тітов В.А.

Юхимчук В.М., випускник аспірантури 2015 року каф. інтегрованих технологій машинобудування, «Синтез інструментального забезпечення оброблення отворів осьовим різальним інструментом», науковий керівник Пасічник В.А., дисертація подана до спеціалізованої ради.

Захист докторських дисертацій

1.     Козлов Л.Г., докторант кафедри КВ та М, «Наукові основи розробки систем гідроприводів маніпуляторів з адаптивними регуляторами на основі нейромереж для мобільних робочих машин», науковий консультант В.Б.Струтинський, 25 червня 2015